fason cnc ahşap kesim
Written by morreklam

CNC Ahşap Kesim Ankara

Cnc Ahşap Kesim Ankara Firması

İş yerimiz ahşap kesim işlerinde diğer işyerlerine nazaran daha gelişmiş teknolojik makine ve aletlerle çalışmaktadır. Kendi üretimimiz olan veya müşteri talepleri doğrultusunda kesimi yapılan ahşap ürünlerde en iyi kesim işleri ve iş aşamaları atölyemizde gerçekleştirilmektedir.

İş yerimizdeki kullanılan tüm alet, araç gereç ve makineler son teknolojik ürünlerden oluşmaktadır. Çalışanlarımız ise iş yerimizde kullanılan tüm teknolojiye, araç gereç ve makinelere hakim ve konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlarımız sayesinde ahşap ürünlerimizin yüksek kaliteli, en çok tercih edilen modellerde ve dayanıklılıkta olmasını sağlamaktayız.

Ankara’nın En İyisi ile Tanışın

Cnc Ahşap Kesim Ankara firması olarak ahşap ürünlerin yapımında ve üretiminde farklı olma kaygısı taşıyan bir firmayız. Sektörünün en iyisi olma kaygısıyla sürekli olarak daha iyi ürünler üretme ve yeni ürünler geliştirmeye çalışarak müşterilerimizin bu alandaki beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaya çalışıyoruz.

Toplu olarak yapılan ahşap ürün taleplerini karşılamada gösterdiğimiz çalışmayı perakende olarak yapılan ürün taleplerinde de Cnc Ahşap Kesim Ankara firması olarak göstermekte ve hem en hızlı hem de en güvenilir firma olmakta kararlıyız.

Cnc Ahşap Kesim Ankara firmamız, üretim aşamalarındaki gelişmişliğine iletişim alanında da önemli eklemeler yapmaktadır.

Firmamızın internet sitesinden mesaj yazarak veya telefonlarımızı arayarak firmamızla irtibata geçebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürettiğimiz ürünlerin fiyatları hakkında da bilgi için iletişime geçebilirsiniz.  Siparişlerinizi ve diğer istek ve önerilerinizi bildirebileceğiniz önemli bir araç olarak internet sitemizi incelemenizi öneririz.

 

fason cnc ahşap kesim
Written by morreklam

Fason Cnc Ahşap Dekorasyonu

Ahşap Dekorasyon’da Cnc Kullanımı

Ahşap işletmeciliğinde ince iş çıkartmak isteyen marangozların kullandıkları makine cnc olmaktadır. Cnc ahşap kesimi sırasından, doğrudan bilgisayardan tasarım çizimi yapıldıktan sonra lazer ile kesim ve oyma işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede doğrudan ürünlerinden kusursuz son hale gelmesi sağlanmaktadır. Bu sayede fason cnc ahşap dekorasyon yaptırmak isteyenler kusursuz işçilikle ürünlerini almaktadır.

Dekorasyon ürünleri birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle modaya uygun ev aksesuarlarında, iş yerlerinde, mağazalarda, özetle ahşapla ilgili her alanda gözümüze çarpmaktadır. Şıklık ve incelik hissi veren dekorasyon ürünleri günümüzde genel olarak bilgisayar ortamında çizildikten sonra cnc makinesi ile lazer ile kesilmekte ve işlenmektedir.

Ahşap Dekorasyon Ürünlerinde Neden CNC Makineler Tercih Edilir?

Ahşap kesiminde en ince işçiliği cnc makineleri çıkartmaktadır. Ayrıca pratik, hızlı ve kusursuz olması imalat yapan firmaları, cnc kullanan marangozları tercih etmektedir. Dekorasyon ürünleri tasarımı ve 2D ve 3D olarak iki farklı boyutta yapılmaktadır. Bu özelliği sayesinde, bir marangoz ustasının çıkartacağı geniş yelpazede ki birçok ürünü kusursuz olarak çıkartmayı da fason cnc ahşap dekorasyon işlemi yapan ustalar çıkartmaktadır.

Ahşam Dekorasyon Ürünleri Nelerdir?

Dekorasyon ürünleri, ev, dükkan, mağaza, kafe ve restoranlar dahil bir çok alanda yer bulmaktadır. Buralarda sürekli gözümüze çarpan ahşap ürünlerin hemen hemen tamamı ahşap dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Bu dekorasyon ürünleri marangozların kaliteli işçiliği ile ortaya çıkmaktadır. Masa, sandalye, tablo, çekmeceler, mobilyalar, dolaplar, televizyon altlıkları ihtiyaç duyulan dekorasyon ürünleri olmaktadır.

Birçok süs eşyası da günümüzde dekorasyon alanında iç mimarinin parçası olmuştur. Bu kapsamda fason cnc ahşap dekorasyon ile ortaya çıkmış bu ürünler titiz işçilikle toptancıların elinden nihai tüketicilere ulaştırılmıştır. En ince işçilikle çıkartılan bu ürünlerin en kusursuz üretim şekli lazer kesim yapan cnc ahşap kesim makineleri ile ortaya çıkartılmaktadır.

fason cnc ahşap kesim
Written by morreklam

Ahşap CNC İşleme ve Kesim

Ahşap Kesimi Ve İşleme İşlerinde Cnc’nin Yeri

Yüksek kalitede sanatsal ahşap ürünlerinin çoğu cnc makinesi ile işlem görmüştür. Bunun sebebi, cnc makineleri bilgisayarlı sistem ile çalışıyor olmasından kaynaklıdır. Bilgisayara girilen çizim sonucu, boyut ve ince işçilik görevini makine doğrudan göstermektedir. Buda ahşap işleme ve kesim işlerinde cnc makinelerinin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Ahşap malzeme çevremizde birçok alanda kullanılmaktadır. Bu noktada sanatsal işlemelerin çıkması noktasında yeterli ustalıkla mümkün kılınmaktadır. En çok ev iç mimarisinde kullanılan ahşap ürünler firmalar tarafından fason ahşap cnc işleme ve kesim işlemleri yapılarak son tüketiciye sunulmaktadır.

Ahşap İşleme Hangi Ürünlerde Kullanılmaktadır?

Ahşap üzerinde ki işleme modelleri büyük bir hassasiyetle işlenmektedir. Çünkü ahşap üzerinde ki işlemelerde, iş sırasında yapılacak herhangi bir el kayması, ahşabın bozulmasına, başka malzemenin kullanılmasına sebep olmaktadır. Titiz ve kusursuz bir işçilik çıkması için fason ahşap cnc işleme ve kesim işlemi yaptırmak gerekmektedir.

Cnc ile işlenen ahşap ürünlerde en ince işlemelerin bile milim farkla yaşayacağı sorunlarla karşılaşılmasını engellemektedir. Çünkü cnc ile yapılan işlemelerde, milim farka kadar kusursuz ürünler çıkartılmaktadır. Ev aksesuarları, kapılar, mobilyalar, masa ve sandalyeler ve ahşapla ilgili sayabildiğimiz işlemeleri tüm ürünler, cnc makinesi ile yapılmaktadır.

Fason Ahşap İşleme ve Kesim Yapılmakta mıdır?

Özellikle ufak aksesuar ürünleri için marangozlar da işleme ve kesim fiyatları yüksek gösterilmektedir. Çünkü ürünlere harcanan zaman, işçilikten ve yapılacak diğer ürünlerden çalınmaktadır. Oradan çıkartılacak zarar yapılan fason üründen karşılanmaya çalışılmaktadır. Bu doğrultuda fason ahşap cnc işleme ve kesim yapan firmalar, zaman ve işçilik konusunda kar ettikleri için müşterileri için daha ekonomik hale gelmektedir. Ayrıca iş yoğunluğu yüzünde işleme ve kesim işlerini yetiştiremeyen büyük firmalarda, fason olarak ahşap işleme ve kesim siparişi verebilir.